Етър с първа победа във Втора лига

Новакът във Втора лига Етър победи с 2:1 отбора на Левски (Карлово). В герой за домакините се превърна Джихат Кямил, който донесе успеха на своя тим.

Мачът на стадион "Ивайло" започна много равностойно. Все пак първият гол падна във вратата на Левски, а бранителят Иван Скерлев вкара първото попадение в 38-ата минута, но четири минути по-късно Георги Стефанов изравни за гостите от Карлово. В 62-ата минута Кямил се възползва от центриране на Петър Димитров и донесе трите точки за тима.

В следващия кръг "виолетовите" са гости на Оборище, а Левски (Карлово) приема Ботев (Враца).

Етър: Акалски, Мицаков (32 Неделчев), С. Иванов, Скерлев, Николов, Ст. Генчев, Ивайлов, Карапетров, Цветков (57 Кямил), Димитров, Петков (82 Абаян) (Цанков, Кямил, Неделчев, Плахов, Минков, Абаян, Гуцев)

Левски (Карлово): Денчев, Марков, Николов, Куманов, Бисеров (9 Ненов), Янчев, Апостолов (79 Рамадан), Веселинов, Т. Стефанов (70 Атанасов), Г. Стефанов, Павлов (Кузманов, Ненов, Тахчиев, Учиков, Маринов, Атанасов, Рамадан)