Головодов вдъхнови юношите на ЦСКА-София за разгром над шампиона

Юношите на ЦСКА-София, родени през 1998/99г. стартираха новия сезон в елитната дивизия с разгромна победа с 4:1 над миналогодишния шампион Славия.

Мачът започна изключително динамично и интересно, като не липсваха положения и пред двете врати. През първото полувреме Добромир Бонев пропусна няколко добри шанса да даде преднина на ЦСКА.

Непосредствено след началото на второто полувреме славистите откриха, но това само мотивира допълнително момчетата на Ивайло Станев, които увенчаха добрата си игра от първото полувреме с цели 4 попадения.

Точни за „армейците“ бяха Павел Головодов, Добромир Бонев, Иван Митрев и Айкут Рамадан. С 2 асистенции пък се отличи капитанът Ангел Лясков.

Срещата се изигра на комплекс „Царско село“.

Голяма част от състезателите, които взеха участие в мача на U19 са част и от дублиращия тим на ЦСКА, който в понеделник на комплекс „Царско село“ се изправя срещу „Царско село“ в мач от втория кръг на Втора професионална лига, пише сайтът на червените.