Талант на Левски готов за Лудогорец

Младежкият национал на Левски Божидар Краев се чувства все по-добре и почти сигурно ще е на линия за срещата с Лудогорец тази събота на стадион "Георги Аспарухов. Двубоят е от третия кръг на Първа професионална лига, а "сините" ще търсят първа победа под ръководството на Люпко Петрович, който остана на поста си. 19-годишният талант на столичани се контузи няколко дни преди старта на сезона, като поради разтежение остана извън строя за мачовете с Монтана (0:0) и Локомотив (Пловдив), който завърши 2:2.

Краев въпреки своята крехка възраст има внушителните за родните стандарти 56 мача и 15 гола за Левски, като 46 от срещите са в "А" група, където се е разписвал 10 пъти. През този сезон под ръководството на Петрович все още не е записал нито една минута. Той бе на пейката в мачовете с Марибор, като така и не успя да направи своя дебют в евротурнирите, а след това се контузи преди контролата с Витоша (Бистрица).

Младокът има голяма желание да се завърне в игра и тренира ежедневно под ръководството на Роко Перота, за да е на линия още срещу шампионите. Очаква се в четвъртък да поднови занимания с топка и петък да е в групата.