Пирин (Гоце Делчев) загуби от израелци в Банско

Пирин (Гоце Делчев) загуби с 0:2 от израелския втородивизионен Апоел Бней Лод в контролна футболна среща в Банско. Гостите имаха превъзходство през първото полувреме, когато реализираха и двете си попадения в 24-ата и в 31-ата минута, а удариха и три греди.

След почивката двамата старши треньори извършиха множество смени, което се отрази на качеството на играта.

На два пъти футболистите от Гоце Делчев бяха близо до попадение, а най-чистото положение пропиля Георги Самокишев пет минути преди края на двубоя.

В тази контролна среща в израелския тим взе участие българският нападател Мирослав Антонов.
В Пирин Гоце Делчев дебют направиха Любомир Витанов и Борислав Хазуров, които до вчера бяха футболисти на Банско.

Старши треньорът Анатоли Тонов запази най-новия футболист Радослав Анев за следващите две контроли през следващата седмица срещу гръцкия Докса Драма на разменено гостуване в сряда и събота.