Локо (Пд) развинти африканци в Турция

Локомотив Пловдив стартира с победа контролите си по време на летния подготвителенс лагер в Турция. "Черно-белите" се наложиха с 5:0 над камерунския SIBM Training Center. Повечето головете за пловдивчани паднаха през второто полувреме.

Първите 45 минути завършиха при резултат 1:0 за Локомотив с автогол на футболист от SIBM. През втората част старши треньорът Илиан Илиев излезе с изцяло нов състав и головете не закъсняха. В 48-мата минута Веселин Марчев вкара за 2:0.

Последваха няколко опасни атаки, за да се стигне до попадение на Мартин Камбуров. Марчев вкара втория си гол в мача за 4:0, а крайното 5:0 фиксира Дани Кики в 90-ата минута.