Съндърланд изпусна шанс за глътка въздух (видео)

Съндърланд пропусна добра възможност за три точки в домакинството си на Бърнли. Срещата на "Стейдиъм ъф лайт" завърши 0:0, което остави тимът на Дейвид Мойс на дъното на класирането.
Домакините не успяха да спечелят срещу един от най-слабите гости във Висшата лига. Бърнли няма победа далеч от дома от началото на сезона, а Съндърланд вече няма успех в шести пореден домакински мач.

Отборът на Шон Дайч можеше да поведе малко преди почивката, но Ашли Барнс пропусна отличен шанс. През второто полувреме домакините вдигнаха нивото си, но не се възползваха от положенията си. Том Хийтън спаси удар от воле на Янузай, а Били Джоунс пропиля великолепна възможност, когато стреля с глава неточно от близко разстояние.