Белчев: Можем да бъдем още по-добри

Наставникът на ЦСКА-София Стамен Белчев изрази задоволство от трудната победа с 1:0 над Берое след гол в 86-ата минута. Специалистът обяви, че е доволен повече от първото полувреме, въпреки че попадението падна втората част.

"Мисля се, че може да бъдем още по-добри и да бъдем още по-постоянни в изявите си. Според мен изиграхме много добро първо полувреме, липсваше единствено завършваш удар и гол в наша полза. Втората част играхме отново в другата половина, но не се получаваше това, което ни беше целта - да държим повече топката.

Разузнаваме противниците, подхождаме отделно за всеки мач и всеки съперник. Идеята е да пресираме по-високо противниците ни. Целта е да правим висока преса. ЦСКА трябва да води инициативата срещу всеки един противник. Най-скоро време се надявам да подобрим още синхрона в атака, тъй като работят много момчетата", коментира Белчев.

Предстоят мачове с Ботев (Пловдив) и Левски. "Всеки един мач е важен за нас, три точки се дават срещу Ботев, три точки се дават и срещу Левски. Не правим разлика в противниците. С двата тима ще походим много сериозно", сподели Белчев.