Кариана продължава да мачка

Отборът на Кариана разгроми с 5:1 Бдин (Видин) в дербито на върха от IX кръг на първенството на Северозападната трета лига. Домакините вкараха първия си гол още във втората минута, когато капитанът им Евгени Игнатов стреля от фаул, вратарят Драгомир Петков не успя да улови топката и Николай Николов я изпрати в мрежата. Карианци удвоиха в 29-та мин. след точно изпълнена дузпа от Иван Тодоров, отсъдена за нарушение срещу Георги Цеков. Резултатът стана класически в 36-та мин.

Тогава Николай Николов излезе зад защитата на гостите и не остави никакъв шанс на Петков. Малко след това Васил Тачев направи 4:0, а в последната минута на първото полувреме Цветан Цветанов реализира почетното попадение за Бдин. Николай Николов оформи своя хеттрик в 48-та мин. и до края на мача нов гол не падна.

Кариана: Павел Станев, Цветко Иванов, Николай Николов, Георги Георгиев, Иван Тодоров, Станислав Георгиев, Диян Иванов, Владимир Каптиев, Васил Тачев, Евгени Игнатов-кап., Георги Цеков

Бдин: Драгомир Петков, Мартин Димитров, Денис Николов, Ивайло Иванов-кап., Евелин Георгиев, Красен Каравелов, Калоян Цветков, Тодор Тодоров, Цветан Цветанов, Александър Коколов, Янек Кирилов

Главен съдия: Никола Атанасов