ЦСКА (Москва) победи и изпревари Ростов (видео)

Отборът на ЦСКА (Москва) започна да напипва верния ритъм в Премиер лигата на Русия. "Армейците" записаха втора поредна победа на сметката си, като надиграха с 2:0 тима на Ростов в среща от 10-ия кръг. Преди този мач двата тима бяха с равни точки, но сега московчани изпревариха своя съперник и дори се изкачиха поне временно до 3-ото място в класирането.

Българският халф на домакините Георги Миланов не се появи в игра в тази среща.

ЦСКА откри резултата в 30-ата минута, когато след центриране от фаул Василий Березуцкий с глава насочи топката във вратата за 1:0.

В 69-ата минута Витиньо бе изведен в наказателното поле, стреля през краката на прекия си пазач и вкара за 2:0.

Така ЦСКА (Москва) вече има актив от 19 точки и за момента излезе на 3-ото място в таблицата. Ростов пък вече 4-ти пореден мач няма победа и падна до 5-ата позиция със 17 точки.