Вихрен писа четворка на Хебър и чака Септември за Купата

Отборът на Вихрен (Сандански) победи с 4:0 Хебър Пазарджик и ще представя аматьорския футбол в Югозапада в основната схема на турнира. Само след седмица Вихрен ще приеме в Сандански елитния Септември (София).

Двата отбора не си отбелязаха гол през първото полувреме на стадиона в Сандански, но още с първата атака през второто Александър Русков откри резултата след асистенция на Александър Якимов. Минути по-късно гостите от Пазарджик удариха само за секунди последователно на два пъти напречната греда. До края на мача Дани Пехливанов вкара втория гол, а още на два пъти се разписа Русков и оформи своя хетрик.

Това бе трета последователна победа в турнира за Вихрен, като преди това момчетата на Петър Златинов победиха Беласица и Марек.