Седем е добро число за Мъри и в Казахстан (видео)

Победителят в последните три издания на казахстанската Премиер лига - Астана, стигна по впечатляващ начин до трите точки при домакинството си на Атирау в двубой от 26-ия кръг на шампионата. Момчетата на Станимир Стоилов разпиляха със 7:0 гостите, като още до почивката взеха комфортен аванс от три гола. На два пъти се разписа Мужиков, а едно попадение добави Муртазаев. След почивката Томасов дублира името си сред голмайсторите, а по веднъж се разписаха Граховац и Твумаси. Астана продължава да бъде на върха в класирането, като има на сметката си 60 точки - с четири повече от Кайрат, но и мач по-малко от него.