Делио Роси: Ще работим върху играта с топката и върху защитата

Треьнорът на Левски Делио Роси остана доволен от победата с 2:0 над Дунав в първия му официален мач начело на “сините”. Наставникът се радва, че футболистите са започнали да възприемат неговите изисквания, над които са работили през седмицата. Освен това наставникът допълни, че занапред ще обърне повече внимание върху работата с топка и върху защитата.

“Доволен съм от момчетата. Благодаря им, че изпълниха моите указания и победихме. Само от пет дни съм треньор и смятам, че добре се представиха и направиха това, което искам от тях. През първото полувреме не атакувахме добре. През втората част бяхме по-компактни и затова успяхме. Съперникът не ме изненада, но мен повече ме интересуваше нашата игра и дали футболистите ще възприемат това, което тренирахме през седмицата. Занапред ще работим над играта с топка и над защитата. Младите трябва да играят, когато отборът е сработен, за да не прегорят. Не знам докъде ще стигне Левски. Това е само един мач, ще продължим да работим”, заяви Роси.