Ботев (Пловдив) и Лудогорец ще играят пред празни трибуни?

Ботев (Пловдив) и Лудогорец може да играят срещата помежду си пред празни трибуни. Причината за евентуалната санкция, която се очаква да бъде обявена днес от Дисциплинарната комисия, е поведението на феновете в двубоя със Славия за Купата.
Купа на България - Ботев Пд - Славия 2:1@@@

Второто полувреме закъсня заради множество димки и факли, а при отменения гол на Стивън Петков привърженици опитаха да съборят оградата и да нахлуят на терена.

Купа на България - Ботев Пд - Славия 2:1@@@Клубът е с последно предупреждение за лишаване от домакинство. Преди срещата с Левски за първенството дори излезе декларация с призив за коректно поведение на "бултрасите", за да не бъде наказан сурово клубът за срещата с белите за Купата.

Купа на България - Ботев Пд - Славия 2:1@@@Делегатът на мача Ботев - Славия Владимир Николчев е дал възможно най-ниската оценка на "жълто-черните" за организацията на мача - незадоволителна, пише plovdiv-news.net. Той бил описал надлежно всичко в доклада си. 20 минути след края на мача на центъра на терена Николчев е провел дълъг телефонен разговор.