Загорчич: Проспахме едно полувреме

Треньорът на Славия Златомир Загорчич беше критичен към футболистите си след равенството 1:1 срещу Черно на “Васил Левски” в двубоя от втория кръг на плейофна група А на втората осмица.

“Резултатът е справедлив. Разделихме си по едно полувреме. През вторите 45 минути имахме някои ситуации, в които можехме да решим мача в наша полза. През първото полувреме не направихме нищо, за да спечелим този мач. Мисля, че имахме само една добра атака. След почивката футболистите ми показаха, че могат да играят.
Славия - Черно море@@@
Надявам се в следващите мачове да играем по цял мач, а не по едно полувреме. На почивката се скарах в съблекалнята, казах че това е недопустимо. Сега имаме малко време да се подготвим за мача с Ботев за Купата на България. Подходът ни ще е като към всеки друг мач, Славия ще се опита да играе интересен и хубав футбол и се надявам да го вземем”, коментира Загорчич.