ЦСКА 1948 вкара четири в генералната репетиция, юноша на ЦСКА с гол и две асистенции (видео+галерия)

ЦСКА 1948 надигра с 4:1 Германея (Сапараве баня) в последнита си контрола от зимната подготовка. Резултата откри юношата на ЦСКА Йоан Маринов, който се разписа в 29-ата минута. Пак той бе главно действащо лице за втория гол, дошъл 120 секунди по-късно.

Нападателят получи пас от новото попълнение Петко Петков, след което го изведе под ъгъл сам срещу вратаря и за бившия голмайстор на Рилски спортист не представляваше проблем да удвои след страхотен шут с левия крак.

ЦСКА 1948 -Германея  (Сапарева баня)@@@

Германея върна едно попадение в 40-ата минута, когато стражът на червените Петков изрита топката в тялото на Василев и тя се озова в мрежата му за 2:1.

До края на полувремето ЦСКА 1948 вкара още веднъж чрез Петко Петков, разписал се след асистенция на Таушанов и шут в близкия ъгъл.

През втората част и двата тима имаха няколко възможности за гол, но само една от тях бе реализирана. Това стори Мартин Таушанов в 68-ата минута, когато вкара на празна врата след великолепно подаване на Йоан Маринов.

През последния половин час в игра се появи и 17-годишният талант на червените Венцислав Маламов, който се отличи с няколко великолепни отигравания, получавайки аплодисменти за тях от публиката и съотборниците си.

ЦСКА 1948 - ГЕРМАНЕЯ (САПАРЕВА БАНЯ) 4:1

1:0 Йоан Маринов 29
2:0 Петко Петков 31
2:1 Василев 40
3:1 Петко Петков 42
4:1 Мартин Таушанов 68

ЦСКА 1948: 12. Петков, 39. Михайлов, 25. Петров, 3. Зюмбулев, 76. Атанасов, 7. Иванов, 29. Христов, 17. Маринов, 10. Павлов, 20. Таушанов, 19. Петков

снимки: Иван Йочев, Sportal.bg