Руди получи фрактура на носа в мача срещу Швеция

Руди получи фрактура  на носа в мача срещу Швеция

Полузащитникът на германския национален отбор по футбол Себастиан Руди е с фрактура на носа след мача от втория кръг в група "F" на Мондиал 2018 срещу Швеция снощи. Руди беше ритнат в лицето през първото полувреме, след което в 31-ата минута беше заменен принудително от Илкай Гюндоган.
ВИДЕО ОТ МОНДИАЛ 2018 ТУК!
Бундестимът спечели драматично мача с 2:1 с гол от фаул на Тони Кроос в петата минута на добавеното време. Авторът на изравнителното попадение за Маншафта в началото на второто полувреме Марко Ройс също е имал физически проблеми в края на мача.

"Руди е със счупен нос, а Ройс получи мускулни крампи десетина минути преди края", обясни селекционерът Йоахим Льов.