Кирил Десподов спечели наградата за спортист номер 1 на ОСК ЦСКА

Футболистът Кирил Десподов спечели наградата за спортист номер 1 на ОСК ЦСКА за 2018 година. Церемонията по награждаването на най-добрите състезатели и треньори за изминалата година на Обединени спортни клубове ЦСКА се проведе в Централния военен клуб.

Десподов, който стана и футболист номер 1 на България за 2018 година, в момента е в Италия, за да финализира трансфера си в елитния Каляри.

Наградата от негово име получи Пламен Марков. Подгласник на спортиста на годината на ОСК ЦСКА стана Ивайло Иванов, който спечели редица медали от силни турнири по джудо през миналата година.

"Благодаря, че за поредна година оценявате труда ми. Горд съм, че съм сред такива големи шампиони и пожелавам на всички спортисти в тази зала да доближат и дори да надминат успехите ви", каза Ивайло Иванов.