Вход / Регистрирай се

Байер (Леверкузен) поздрави всички българи за празника ни

Байер (Леверкузен) поздрави всички българи за празника ни

Ръководството на Байер (Леверкузен) показа класа. Немският клуб реши да честити празника по случай Деня на независимостта на всички български фенове.

"Аспирините" пуснаха снимка с лика на Димитър Бербатов и българския флаг, а под нея написаха:

"Честит Ден на независимостта на всички в България!"

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички