100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

В Словения засипаха с похвали героя за Локомотив (Пд)

Медиите в Словения не подминаха гола на Ален Ожболт, с който Локомотив (Пловдив) се класира за третия квалификационен кръг на Лига Европа. "Ожболт отново е големият герой за Локомотив. В четвъртък доста словенци играха за клубовете си в Лига Европа, а Ален Ожболт пак се доказа като най-успешен.

Той вкара красиво попадение с глава и направи резултата 1:3 - напълно достатъчно за продължаване след успеха с 2:0 в първата среща в България", написа siolnet. Това бе втори решаващ гол на Ален Ожболт за черно-белите след феноменалното му изпълнение с пета във Финала на финалите срещу Ботев, в който Локомотив спечели Купата на България.