Дреновец излъга накрая юношите на Монтана

ФК Дреновец победи с 2:1 като гост юношeския тим на Монтана до 19 години в контрола. Цветан Цветанов повали домакините с двете си попадения в края на мача. Получи се равностоен, но не много качествен двубой. Освен трите гола, почти нямаше друга опасна ситуация пред вратите.

Дреновец излезе без петима от титулярите си. В средата на първото полувреме футболист на Монтана пое топката в централната част на терена и възползвайки се от грешките на съперника, дриблира до вратата му и откри резултата. В 80-ата минута играещият треньор на гостите Александър Петров получи топката от Борислав Борисов, центрира я и Цветанов с шут от точката за изпълнение на дузпа изравни. Той реализира победното попадение в 86-ата минута, но след пас на Борисов. Силен дебют за Дреновец направи 17- годишният краен бранител Чавдар Александров – Чочо.