Посмейте се с този автогол! (видео)

Бразилският защитник на Лион Фернандо Марсал стана автор на един от най-зрелищните автоголове в световния футбол от началото на календарната година. Фернандо Марсал заби топката в собствената си врата две минути след почивката на мача Пари Сен Жермен - Лион (4:2) от френската Лига 1. При резултат 2:0 за ПСЖ в 47-ата минута Юлиан Дракслер нахлу в наказателното поле на гостите и опита да върне топката към свой съотборник, но тя бе отбита от защитник.
Топката обаче отново попадна в Дракслер, който от аутлинията отново се пробва да намери намиращ се в наказателното поле играч на ПСЖ. Вместо това бранителят на Лион Марсал с мощен шут опъна собствената мрежа, правейки резултата 3:0 с едно от най-комичните изпъленния, които сме виждали в последно време.