Керкез: Славия е труден отбор, загуби с 0:1 от Лудогорец и Левски, би ЦСКА

Наставникът на Ботев (Пловдив) Душан Керкез поздрави футболистите си след минималната домакинска победа с 1:0 над Славия в мач от 8-ия кръг на efbet Лига."Труден мач. Знаете след паузата за националните отбори, че е труден мачът. Беше важно да спечелим. Не е лесно. Славия загуби от Лудогорец и Левски по 0:1 и победи ЦСКА. Труден отбор.

Сигурно можеше да бъде по-добър мач. Малко тежък терен. Честитя на момчетата. Искахме победата. Благодаря на феновете и гледаме към следващия мач. Говорих на почивката с момчетата за повече дисциплина. Първото полувреме искахме да вкараме бърз гол - не може.

Всички видяхте, че Ботев може да играе 90 минути. Стартирахме на 10 юни и физически сме добре. Важно е отборът да вярва, всички да сме заедно. В атаката имаме доста промени, трябва малко време на новите. Ако питате мен, искам всеки мач победи от по 3 или 4 на нула", каза Керкез.