„Акулите“ удариха Димитровград с лекота

Черноморец (Бургас) надигра у дома едноименния тим на Димитровград с 4:0 и затвърди лидерската си позиция. Срещата е от 11-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Селекцията на Ангел Стойков спечели без да се напряга особено. Направиха го за двадесетина минути през първото полувреме, когато окончателно премахнаха интригата. Емануил Манев откри резултата при суматоха пред противниковата врата в 11-ата минута.

В 25-ата Хидает Хюсеин удвои от фаул. Капитанът Живко Петков направи с глава резултата категоричен след центриране отдясно на съотборник. Влезлият като резерва Олексей Геловани реализира четвъртия гол в 51-ата минута. Още положения за гол създадоха и пропуснаха „акулите“. След като изоставаха в резултата, гостите погледнаха по-напред, но не създадоха опасност пред бургаската врата.