Бенковски разгроми Кубрат

Бенковски (Исперих) надигра едноименния тим на Кубрат със 7:2. Срещата е от първия кръг на Североизточната Трета лига и се игра в с.Браничево, заради ремонт на стадиона в Исперих. Срещу младия тим на гостите, домакините започнаха неуверено. Отърсиха се от напрежението с попаденията на Хакан Шюкрю от дузпа в 17-ата минута и на Марин Петков в 27-ата. После заиграха разкрепостено. Диян Димов направи резултата категоричен веднага след почивката. Скоро Божил Николов върна едно попадение – 3:1. Последваха два гола на Ивелин Василев в 52-а и 59-ата минута. Десетина по-късно влезлия като резерва Айхан Ведат направи 6:1. Бисер Георгиев реализира от дузпа второто попадение за Кубрат в 75-ата минута. Ивелин Василев оформи хеттрик в 81-ата минута.