Дубълът на Етър с изразителен успех над Локо (Дряново)

Вторият отбор на Етър надигра Локомотив (Дряново) с 4:1 в приятелска среща, играна във Велико Търново. Селекцията на Николай Катъров можеше да вкара и още голове. Александър Гугучков откри резултата само 180 секунди след началния съдийски сигнал. Половин час по-късно Стивън Манолов изравни. Четвърт час след почивката двама от Етър излязоха сами срещу дряновския страж, но не успяха да го преодолеят. Това обаче направи Мартин Ангелов в 73-ата минута с шут по диагонала. Златин Боянов покачи на 3:1 в 80-ата минута. Секунди по-късно Димитър Цонев изби от голлинията на гостите. Боянов реализира за втори път в 88-ата минута, след като беше изведен сам срещу вратаря. Локомотивци отправиха един опасен удар през втората част, но търновския страж изби.