Септември (Сф) нанесе първа загуба на Спартак (Вн) в зрелищен мач

Септември (София) спечели с 4:2 домакинството си на Спартак (Варна) в третия кръг от Втора лига. Срещата на стадиона в Драгалевци предложи хубав футбол, голове, като на трибуните имаше и петнайсетина запалянковци на варненските "соколи". Резултатът откри Айкут Рамадан, който засече центриране на Кристиян Пешов в 38-ата минута - 1:0 за Септември.

В 59-ата минута самият Пешов се разписа с хубав изстрел от около 17-18 метра. Само след 120 секунди Атанас Кабов направи 3:0 за домакините след великолепен пробег през почти целия терен. В 64-ата минута Марио Илиевски направи 4:0 след грешка на вратаря на Спартак Нисторов. Към края гостите от Морската столица се събудиха и реализираха два бързи гола - Владислав Мирчев с дузпа в стил "Паненка" и Даниел Начев оформиха крайния резултат.