Септември от София победи адаша си от Симитли след хеттрик на халф

Отборът на Септември (София) победи съименника си от Симитли в мач от деветия кръг на Втора лига. Столичани се наложиха с 3:1 с хеттрик на Димитър Костадинов. Младият атакуващ полузащитник се разписа на два пъти малко преди почивката и трети път в 78-ата минута. Малко преди последния гол пък Борислав Хазуров бе намалил за домакините от дузпа. Така с успеха си днес гостите записаха четвърта поредна победа и вече кризата отпреди месец сякаш вече е далеч в миналото. Играчите на Христо Арангелов са на шесто място с 16 точки. Симитли пък е осми с 12.Септември (Симитли) 1:3 Септември (София) 0:1 Димитър Костадинов (40)0:2 Димитър Костадинов (45)1:2 Борислав Хазуров (74 - дузпа)1:3 Димитър Костадинов (78)СТАТИСТИКА ОТ МАЧА