Левски (Лом) спря победния ход на Ботев II (Враца)

Дубълът на Ботев (Враца) сдаде първото място в Северозападната Трета лига след 1:1 с гостуващият му Левски (Лом) в мач от петия кръг на първенството. Очакванията за здрава битка се потвърдиха напълно. В края на първото полувреме Рангел Абушев се освободи от опеката на врачански бранител и стреля неспасяемо в близкия ъгъл. Секунди след почивката Кирил Кръстев изравни с глава след центриране на съотборник. Пропуски за гостите направиха Абушев, Огнянов и Цеков и Георгиев, а Любослав Младенов и Виктор Василев не се възползваха от добри ситуации пред ломската врата. В 60-ата минута влезлият като резерва Радослав Георгиев фаулира футболист на Левски и реферът Георги Гинчев го отстрани счервен картон. В оставащият половин час топката се разиграваше в половината на домакините. След края на мача и от двата лагера изразиха недоволството си от съдийството.Стартови състави:Ботев II Враца – 1. Юлиан Левашки, 94. Людмил Йотов, 11. ВикторВасилев, 14. Ивайло Маринов, 21. Ивайло Кунчев (капитан), 16. КаменКаменов, 9. Кирил Кръстев, 71. Любослав Младенов, 30. МирославМаринов, 19. Ремзи Неджип, 4. Цветко Иванов.Треньор – Любен ЛюбеновЛевски Лом – 1. Виктор Ганчев, 10. Йордан Георгиев, 20. Раиф Мурадов,5. Кристиян Григоров, 21. Мариян Огнянов, 7. Георги Цеков, 11. ВасилСапунджиев, 8. Ивайло Андреев, 14. Рангел Абушев, 4. Николай Христов(капитан), 22. Цветин Неделчев.Треньор – Благой Кръстанов