Два гола на Берахино не бяха достатъчни за дебютен успех на Ървайн (видео)

Уест Бромич и Съндърланд си спретнаха голово равенство - 2:2, на старта на сезона в Премиър лийг. Саидо Берахино блесна с два гола за домакините, като първо изравни резултата от дузпа в 42-ата минута, а след това направи и пълен обрат (74'). Това обаче се оказа недостатъчно за това Алън Ървайн да дебютира с победа. За Съндърланд се разписаха Лий Катърмол (5') и Себастиян Ларсон (85'), които отбелязаха в началото и края на този двубой. Съндърланд излезе напред с ранен гол на Лий Катърмол в петата минута. Олсон изчисти не особено добре една топка, която стигна до халфа на "черните котки", който с удар от около 20-ина метра я прати в горния ъгъл на вратата на Фостър, който докосна топката, но не успя да я избие. В 41-ата минута Аничебе падна лесно в наказателното поле на Съндърланд след единоборство с Роберж Валентен. Нийл Суорбрик обаче посочи бялата точка въпреки бурните протести на гостите. Саидо Берахино бе точен, изравнявайки резултата в 42-ата минута. Именно той направи обрата пълен в 74-ата минута. Маноне изби удар на Доранс, след което Гарднър центрира към далечната греда, където Берахино засече от въздуха за 2:1. Пет минути преди края Себастиян Ларсон изравни резултата, след като засече отблизо центриране на Ван Аанхолт.СТАТИСТИКА ОТ МАЧА ТУК! РАЗВОЯТ МИНУТА ПО МИНУТА ТУК! КЛАСИРАНЕ ТУК!