Локомотив (Пловдив) победи с 3:0 Ал Файзали в поредната си контрола

Локомотив (Пловдив) победи с 3:0 Ал Файзали (Саудитска Арабия) в поредната си контрола от лагера си в Турция.Мачът бе предвиден за 18:30, но заради гъстата мъгла началото на срещата се забави с 25 минути. "Черно-белите" наложиха превъзходство още в началото на двубоя и в 8-ата минута Бирсент Карагарен откри резултата с фронтален удар извън наказателното поле.Две минути по-късно Аймен Суда можеше да вкара втори гол за "смърфовете", но пропусна. Локомотивци продължиха да доминират, а футболистите на Ам Файзали отправиха първия си точен удар едва в 30-ата минута. Секунди преди почивката Бирсент Карагарен отбеляза красиво попадение със задна ножица, но съдията го отмени заради спорна засада на нападателя на пловдивския тим.През втората част локомотивци отново доминираха и стигнаха до втори гол. Негов автор стана Умарбаев в 70-ата минута. В последната минута на срещата Димо Бакалов фиксира крайното 3:0 за Локо с прецизен удар.Локомотив (Пловдив): Ел Харуби, Амрауи, Вълчев, Марков, Велковски, Карагарен, Умарбаев, Иефтовски, Бакалов, Колев, Суда (Пехливанов, Чукалов)