Младият Йомов носи победата на Славия в Благоевград (видео+галерия)

Славия спечели с 1:0 като гост срещу Пирин (Благоевград) в контролна среща, играна на стадион "Христо Ботев".Голът за "белите" реализира Георги Йомов в 77-ата минута. Младият халф получи топката от Георги Пашов, проби през центъра, направи двойно подаване с Ивайло Димитров и реализира гола на победата в полза на столичани.В неделя от 10.30 часа на клубния си стадион Славия ще играе контрола с третодивизионния Витоша (Бистрица). В тази среща ще вземат участие играчите, с по-малко време на терена в днешния мач.Повторен дебют за отбора от София направиха новите попълнения Божидар Васев и Георги Пашов, а през второто полувреме в игра се появи и румънският защитник Александру Джурджу, който записа първия си мач с екипа на Славия. "Белите" се подготвят за двубоите си от първия предварителен кръг от турнира Лига Европа срещу полския Заглембе (Любин). Първата среща е на 30 юни от 19.30 часа на националния стадион "Васил Левски".Стартов състав на Славия: Марио Кирев, Георги Пашов, Стефан Велков, Никита Сергеев, Абуд Омар, Емил Мартинов, Божидар Васев, Борислав Балджийски, Сердер Сердеров, Георги Йомов, Калоян КръстевФОТОГАЛЕРИЯ НА МАЧА