Септември би Марек в Дупница

Трета поредна загуба допусна отборът на Марек, след като отстъпи с 1:2 на свой терен от Септември (Симитли). Срещата ле от 29-ия кръг на Югозападната трета лигаГостите поведоха в резултата още в 5-ата минута на срещата, след като капитанът им Анатоли Лулейски отблизо успя да промуши топката в мрежата на Младенов. До края на полувремето домакините така и не съумяха да намерят правилния път към вратата на Септември.

През втората част с влизането на Димитър Чечев нещата за Марек се подобриха и в 73-тата минута Димитър Владимиров с глава  изравни резултата. В 80-ата минута резервата Смаил Креболиев вкара хубав гол с глава, пращайки неспасяемо топката в горния ляв ъгъл на Пламен Младенов за 1:2 и донесе победата на гостите.С тези три нови точки Септември се укрепи на второто място във временното класиране на групата.

Югозападна Трета лига, сезон, 29-и кръг:6 май, събота, 18:00 часа:Ботев (Ихтиман) - Пирин (Гоце Делчев) 4:0Чавдар (Етрополе) - Пирин (Разлог) 3:1Беласица (Петрич) - Миньор (Перник) 2:2Германея (Сапарева баня) - Хебър (Пазарджик) 2:1Марек (Дупница) - Септември (Симитли) 1:2Свобода (Пещера) - Рилски спортист (Самоков) 2:1Струмска слава (Радомир) - Вихрен (Сандански) 1:0Чепинец (Велинград) - Сливнишки герой (Сливница) 3:2Велбъжд (Кюстендил) - Балкан (Ботевград) 0:1Временното класиране в групата можете да видите тук!