Левски U15 измъкна сладка победа срещу ЦСКА-София в последните секунди (видео+снимки)

Отборът на Левски U15 постигна драматична победа с 2:1 в дербито с връстниците си от ЦСКА-София в мач от турнира за Купата на България. Двубоят между двете формации се игра на изкуствения терен на стадион “Виваком-Арена Георги Аспарухов”, а “сините” измъкнаха успеха в последната секунда на мача.

@@@ Срещата бе повторение на финала на Държавното първенство при децата през изминалия сезон. И тогава Левски постигна победа, но с 2:0. Гол на Мартин Хайдаров в 34-ата минута изведе “сините” напред в резултата. Футболистът засече добро центриране на Даниел Начев. Отборът на ЦСКА-София изравни в 50-ата минута. Бившият футболист на Левски Марк-Емилио Папазов изравни от статично положение, а след гола си не показа емоция в знак на уважение към “сините”. В самия край Даниел Начев ознаменува добрата си игра с гол, а Левски отстрани връстниците си от ЦСКА-София от турнира за Купата на България. Левски – ЦСКА  2:1 (1:0) 1:0 Мартин Хайдаров (34), 1:1 Марк-Емилио Папазов (50), 2:1 Даниел Начев (80) Левски: Иван Андонов, Виктор Георгиев, Ефе Али, Константин Айдарски, Александър Георгиев, Мартин Хайдаров, Даниел Начев, Иван Вълев, Марин Петков, Самуил Беримски, Димитър Иванов; Треньор: Красимир Петров; ЦСКА-София: Ивайло Илиев, Георги Иванов, Мартин Аврамов, Мартин Сотиров, Александър Бучков, Алпай Рамадан, Цветелин Стоичков, Мартин Смоленски, Данаил Стойчев, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев;   Треньор: Христо Марашлиев Съдии: Любомир Инджев, Димитър Мекушин, Георги Петров; Делегат на БФС: Пламен Коцев