Черноморец (Бургас) с четвърта поредна победа на Югоизток

Отборът на Черноморец (Бургас) постигна четвърта поредна победа в Югоизточната Трета лига. Възпитаниците на Радостин Кишишев надиграха категорично като домакини Сокол (Марково), като последният съдийски сигнал прозвуча при резултат 4:0. Успехът можеше да бъде и доста по-изразителен, ако не бяха куп пропуски пред противниковата врата.Всички попадения в мача паднаха още през първото полувреме. В 16-ата минута Петър Колев бе фаулиран в наказателното поле от вратаря на гостите, а главният съдия Валентин Железов отсъди дузпа. Минутка по-късно от бялата точка Мустафа Мустафа бе точен за 1:0. В 22-ата минута Тузков центрира отдясно и Петър Колев засече в мрежата за 2:0. В 33-ата минута, отново Колев, оформи класиката в резултата. Попадението му бе копие на предходното, но този път в ролята на асистент влезе Даниел Бенчев. В 40-ата минута, след центриране от фаул и кратко разбъркване в наказателното поле на Сокол, Стоян Мантаров се оказа най-съобразителен, пращайки от близо топката в мрежата за 4:0. През втората част "акулите" видимо намалиха темпото. Въпреки това, те създадоха няколко отлични възможности за гол, от които обаче не се възползваха.