Черно море стартира контролите с победа

Отборът на Черно море стартира контролите от предсезонната подготовка с победа. На стадион “Младост” във Варна “моряците” победиха Черноморец Балчик с 4:2. Цветан Илиев откри резултата в 9-ата минута, а в 23-ата Георги Божилов изравни. Само три минути по-късно Румен Александров отново изведе Балчик напред с удар по диагонала. В 31-вата Пламен Димов доведе нещата до 2:2.

Веднага след почивката Валентин Йосков реализира за 3:2, а 67-ата минута Лъчезар Йорданов покачи на 4:2 след добра триходова комбинация. Йосков овладя топката в половината на гостите, намери Емил Янчев, който с едно докосване изведе Йорданов на стрелкова позиция и младият талант на варненци с удар по земя в далечния ъгъл вкара четвъртия гол за Черно море.

Черно море (първо полувреме): Иван Дюлгеров, Мирослав Енчев, Пламен Димов, Стефан Станчев, Кононго, Патрик, Хасани, Лъчезар Йорданов, Аристот, Божилов, Валентин Йосков.

Второ полувреме:Благой Макенджиев, Даниел Димов, Виктор Попов, Ивайло Марков, Мартин Дичев, Александър Георгиев, Петър Витанов, Емил Янчев, Велислав Василев, Данаил Димов, Валентин Йосков.