Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Разбиха устата на Моци, трябваше ли да има три червени картона (видео)

Нападателят на ЦСКА-София Фернандо Каранга се прояви като грубиян в дербито с Лудогорец, завършило 1:1. В 13-ата минута играчът на "червените" повали Козмин Моци на земята, след като го удари с лакът в лицето без топка.

Наложи се медицинският екип на гостите да оказва помощ на защитника. Устата на Моци беше разкървавена. Съдията Стефан Апостолов показа само жълт картон на Каранга.

В 40-ата минута Бумал влезе изключително грубо в краката на Сисиньо и получи жълт картон. В 70-ата минута пък Моци избута в гръб без топка Каранга и също получи жълт картон.

Въпросът е трябваше ли да има три червени картона - два за ЦСКА-София през първото полувреме и един за Лудогорец през втората част.