Литекс прегази Янтра с 8:2

Литекс разби с 8:2 в Ловеч гостуващия му Янтра (Габрово) в среща от 17-ия кръг на Северозападната Трета лига. Селекцията на Живко Желев можеше да вкара още толкова, но се смили над съперника. Първото полувреме завърши 4:0, като хеттрик записа Антоний Балъков. На полувремето наставникът на домакините пусна в игра трима от резервите. В мача пък въобще не игра Георги Какалов. Въпреки това ловешкия тим продължи да доминира тотално. Останалите попадения за победителите реализираха Методи Костов – 2, Иван Филипов, Денил Селимински и Радослав Байчев. За гостите се разписаха братята Пламен и Християн Кожухарови. Така Литекс запази лидерската си позиция в класирането.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!