Миньор няма да подценява съперника си Тунджа (Ямбол),заяви старши-треньорът на пернишнишкия тим Стойчо Стоев. По думите му жребият за 1/8 финалите за Купата на България е благоприятен за перничани. Той отреди Миньор да гостува на третодивизионния Тунджа (Ямбол).
"Ямболският тим отстрани Монтана. Не са малко случаите, при които отбори от по-долни дивизии отстраняват елитни тимове, затова очакваме противникът ни да играе над върховите си възможности", коментира Стоев.
Въпреки това Миньор се надява да продължи напред в турнира. Перничани обаче са притеснени от недобрия терен в Ямбол. Отборът на Миньор е на лагер в Стара Загора, където утре излиза срещу Берое в последен мач от есенния дял на първенството в "А" група.
Стоев: Миньор е доволен от жребия, но няма да подценява Тунджа
)