Белчев каза защо ЦСКА - София отпадна от Купата и заяви: Паднахме в капана

Наставникът на ЦСКА - София Стамен Белчев обяви, че "червените" са загубили днешното гостуване с 0:2 от Ботев (Пловдив), защото са паднали в капана на "канарчетата", а също така са играли и без типичен централен нападател в отсъствието на наказания Фернандо Каранга.

Ботев (Пд) ликува, ЦСКА - София - тъгува! "Канарчетата" на финал след нов бой над "червените"

"Сами попаднахме в капана, който ни беше подготвил Ботев. Очаквахме, че ще направят преса в средата на терена. Така падна първият гол и обърка малко футболистите. За съжаление не успяхме да вкараме един гол от положенията, които имахме, за да се върнем в мача.

Има смущение в отобра и след резултата от първия ммач. След 15-ата минута стояхме по-добре от Ботев, но имам големи претенции към отбора. Особено без нападател трудно се играе.

Във всеки един момент беше добре за нас да вкараме. Тогава напрежението щеше да е в Ботев, но имаха добър вратар, който спаси всичко.

Каранга е добър футболист и липсва, като всеки един футболист, когато е наказан. Няма какво да говорим.

Трябва да забравим по най-бързия начин тази среща и да се подготвим за първенството. Във всеки мач трябва да покажем най-доброто, защото последните впечатления са най-трайни.

В много голяма част от мача футболистите се раздадоха и дадоха най-доброто от възможностите си. Не се получи и гледаме напред", каза Белчев.

Снимки: Борислав Трошев