Атлетик (Куклен) вкара пет гола

Атлетик (Куклен) надигра у дома Сокол (Марково) с 5:0. Срещата е от 22-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Съперниците предложиха открит футбол с критични моменти и пред двете врати. Пореден силен мач на Рангел Игнатов. Деветката на домакините откри резултата от дузпа в средата на първото полувреме.

Асистира и за останалите четири попадения. Кристиян Орманов удвои в 43-ата минута. Мирослав Манев се разписа, четвърт час след почивката. Александър Колев вкара четвъртия гол в 77-ата минута. Накрая с глава точен беше и Никола Данчев. Той уцели и гредата в хода на двубоя. Манев също имаме две възможности.