Чавдар раби дубъла на Славия със седем гола

Чавдар (Етрополе) записа разгромна победа със 7:0 при визитата си на дубъла на Славия в среща от 19-ия последен есенен кръг на Югозападната Трета лига. Това е пети пореден успех за момчетата на Иван Иванов. След този двубой етрополци са трети в класирането с актив от 38 точки и на 11 точки зад лидера Миньор (Перник)

Първото полувреме завърши 0:3 за гостите, а след почивката те вкараха още четири гола. Борис Димитров вкара две попадения за Чавдар, а с два гола се отчете и Ивайло Марков. По едно попадение отбялязаха Цветомир Вачев, Николай Иванов и Кристиян Величков. Няма как да не се отбележи, че доста от тези попадения бяха вкарани от играчи, които са преминали именно през Славия.