Рилски спортист би като гост дубъла на Хебър

Рилски спортист постигна успех с 1:0 при гостуването си на Хебър II в среща от 15-ия кръг на Югозападната Трета лига. Срещата се игра на терена в село Сарая, а победата бе четвърта поред за възпитаниците на Пламен Крумов

Единственото попадение падна около четвърт час след почивката и бе дело на Красимир Панчев. Младият флангови футболист изигра поредния си силен мач за Рилецо и вкара своя шести гол през сезона.

Резултати и класиране след 15-ия кръг на Югозападната Трета лига

Отборът от Самоков е седми с 24 точки след този мач, докато домакините са 14-и с 14 пункта. В следващия кръг Рилецо приема Пирин (Разлог), а дубълът на Хебър гостува на Чавдар (Етрополе).