Левски и Черно море не си отбелязаха при 17-ките

В мач от седмия кръг се изправиха водачите в класирането на Елитната група до 17г. - Левски и Черно море. Срещата започна с няколко добри пробива на Стивън Гаоте, като при един от тях в 15-та минута той бе фаулиран в наказателното поле и се стигна до дузпа за Левски. Зад топката застана Гаоте, но ударът му срещна страничния стълб и резултата остана 0:0. Минути преди края на полувремето “сините” бяха близо до гол, но вратаря на”моряците” Георги Монев се отчете със страхотна намеса.

Така двата отбора се оттеглиха на почивка при нулево равенство. През втората част Левски доминираше на терена, но чисти положения за гол липсваха. Така срещата завърши без попадения и без победител.