Турнир на талантите U14: Зона Пловдив - Зона Благоевград 2:1

Борислав Кьосев: Някои момчета са готови за първия отбор

Старши треньорът на дублиращия отбор на ЦСКА 1948 Борислав Кьосев остана доволен от победата срещу Черноморец (Балчик). "Червените" постигнаха пълен обрат и се наложиха с 2:1, като и двете попадения бяха реализирани от Георги Русев. Наставникът изрази мнение, че част от играчите са готови за мъжкия тим.

"Доволен съм, че взехме трите точки. Играхме добре през първото полувреме, второто - до червения картон можехме да вкараме поне два-три гола. Нормално е след това да има напрежение. Отборът, който изостава, започва да напада хаотично. Последните 20 минути имаше дисбаланс в нашия отбор.

Георги Русев поведе дубъла на ЦСКА 1948 към обрат срещу Черноморец (Балчик)

Допуснахме грешка, от която ни вкараха гол. През първото полувреме имаха едно минаване на центъра и вкараха гол. Това е недопустимо. Като играем повече пред вратата на противника, се разсейваме отзад. Всеки мач така става - вкарват ни гол с една ситуация.

Слизат футболисти от първия отбор, които имат нужда да се обиграват. Качват се от третия, за да ги налагаме. Мисля, че всеки мач трябва да побеждаваме. Моята работа много зависи от това с какви футболисти ще разполагам, а те са различни всяка седмица.

Мисля, че някои футболисти са готови за първия отбор. Вижда се работата на дублиращия тим - да дава шанс на младите футболисти", каза Кьосев пред Sportal TV.

Снимки: Startphoto