Добруджа стартира летящо амбициите си за промоция

Отборът на Добруджа започна по отличен начин новия сезон във Втора лига и показаха, че амбициите им за борба за промоция през този сезон са подплатени. Играчите на новия наставник Диян Божилов разбиха с 4:0 новака в лигата Черноморец (Балчик)

Домакините вкараха по два гола във всяко полувреме, като всички попадения бяха дело на нови попълнения. Преди почивката бяха точни Янчо Андреев и Емануил Манев. След почивката пък вкараха Преслав Йорданов и Стилиян Николов. Така поне за момента Добруджа оглави класирането във втория ни ешелон.

Добруджа 4:0 Черноморец (Балчик)
1:0 Янчо Андреев (11)
2:0 Емануил Манев (41)
3:0 Преслав Йорданов (74)
4:0 Стилиян Николов (83)