Локомотив (София) се справи с Беласица

Отборът на Локомотив (София) постигна лесен успех с 3:0 над Беласица в контролна среща, която се игра на стадион "Локомотив". Головете за столичани реализираха Карлос Франса (18), Димитър Митков (30) и Ерик Манолов (69).

8 Локомотив (София) 3:0 Беласица (Петрич)

Първото попадение на стадион "Локомотив" падна в 18-ата минута, когато Карлос Франса се възползва от грешка в центъра на защитата на гостите. Той се озова очи в очи с Кирил Георгиев, а атакуващият футболист майсторски го прехвърли, за да донесе преднина на своя тим.

В 30-ата минута Валентин Николов изведе на перфектна позиция Димитър Митков, който не се забави и с точен удар матира стража на Беласица.

В 69-ата минута резултатът стана класически, след като вратарят на Бела Стоян Стоянов направи груба грешка, а резервата Ерик Манолов на празна врата нямаше как да пропусне.

Малко по-късно Живко Димитров можеше да върне един гол, но стражът на столичани се справи. До края на срещата Беласица продължи с атаките, които обаче не доведоха до почетно попадение.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - БЕЛАСИЦА 3:0

1:0 Карлос Франса (18)
2:0 Димитър Митков (30)
3:0 Ерик Манолов (69)

Стартови състави:

Локомотив (София): Александър Любенов, Ивайло Найденов, Бруно Франко, Дурвал Каду, Алан Диас, 26. Красимир Милошев, Диме Димов, Красимир Станоев, Димитър Митков, Валентин Николов, Карлос Франса

Беласица: Кирил Георгиев, Атанас Карачоров, Атанас Димитров, Валентин Костов, Христо Петров, Мартин Русков, Владимир Гогов, Аспарух Смилков, Запро Динев, Аксел Талонса, Мариян Вангелов

Снимки: Борислав Трошев