Турнир на талантите U14 : Зона Бургас - Зона Благоевград 1:0

Сокол победи, а треньора на Саяна заяви: Заслужено загубихме, а съдиите са некадърници

Сокол (Марково) спечели у дома с 2:1 срещу Саяна (Хасково). Двубоят е от 31-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана двуостър мач с положения и пред двете врати. Гостите обаче започнаха мудно. Ангел Рахов откри за домакините с шут от 25 метра. Съперникът натисна, но до чисто положение не стигна. В 27-ата минута Виктор Панеков получи топката, преодоля бранител и вкара за 2:0. След почивката хасковския тим натисна. В 54-ата минута Христо Христов върна едно попадение. То обаче беше и последното в мача. След него Живко Желев, треньор на Саяна каза пред Sportal.bg:

„Играта ни беше тотално разочарование. Нямаше какво различно да очакваме от това, което се случи. Заслужено загубихме. Съдиите в този мач доказаха, че са абсолютни некадърници. Не оправдавам с тях лошия ни резултат. Вината за него си е на нашия отбор“.