ОФК Карнобат гръмна „акулите“ с играч по-малко

В Карнобат, едноименния тим надви Черноморец (Бургас) с 4:1. Двубоят е от 29-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините играха 47 минути с десет футболисти. Герой за тях е Мартин Димитров, реализирал хеттрик и пропуснал дузпа. Той откри резултата след пас от фланга на Валентин Иванов в 17-ата минута.

В 43-ата съотборникът му Шабан Османов удари съперник и рефера го отстрани с червен картон. Димитров и Иванов повториха упражнението от първия гол в 55-ата минута и топката за втори път спря в бургаската мрежа. Третият път, голмайстора реализира с глава след центриране от корнер в 72-ата минута. Димитров не успя да вкара дузпа в 79-ата минута. Малко след това влезлия като резерва Милен Танев реализира почетното попадение да „акулите“. Секунди преди края обаче домакините проведоха бърза контра, Митко Стойков изведе влезлия като резерва Димитър Петров, който фиксира окончателното 4:1.