Загорец излъга Несебър

Загорец (Нова Загора) надви в Несебър едноименния тим с 3:2. Двубоят е от 28-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Пламен Иванов е героя на мача с трите си гола във вратата на домакините. Срещата започна отлично за Несебър. Те поведоха в резултата, само 180 секунди след началото. Точен от воле беше Виктор Кунев. Този резултат се запази в следващия час. В 65-ата минута влезлия като резерва Александър Хардалов изведе зад защитата Иванов и той изравни. Десетина минути по-късно Цветомир Цонков с глава отново дръпна несебърци напред – 2:1. Инфарктни бяха последните няколко минути.

Първо Александър Гиргинов шутира, топката рикошира и попадна у Иванов, който пак изравни. После Цонков насочи с глава топката в гредата. При ответната атака Иванов надбяга защитниците и осигури успеха на Загорец.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!