Спартак (Пловдив) разби Левски (Карлово) за едно полувреме

Спартак (Пловдив) продължава с добрите резултати в Югоизточната Трета лига. Отборът записа четвърта поредна шампионатна победа, след като се наложи с класическото 3:0 при гостуването си на Левски в Карлово.

И трите попадения паднаха през второто полувреме. Георги Лазаров откри резултата на стадион "Васил Левски" в 52-рата минута, а Васил Стойчев (83', 92') добави два гола за крайния успех

Резултати и класиране след 26-ия кръг на Югоизточната Трета лига

Със спечелените три точки пловдивчани се изкачиха до седмото място в класирането. Левски (Карлово) остава 16-и с 26 пункта, а в следващия кръг гостува на Родопа (Смолян). Спартак пък е домакин на Асеновец.